Hlavní strana Pro uchazeče Den otevřených dveří 16. 12. 2020

Den otevřených dveří 16. 12. 2020

Milí žáci 7. a 9. ročníků, vážení rodiče,

vzhledem k situaci pro Vás připravujeme Den otevřených dveří online přes MS Teams, které využíváme též k distanční výuce našich studentů. Ve středu 16. prosince se tedy budete moci připojit přes níže uvedený odkaz. Vedení školy a učitelé jazyků Vás budou informovat o studiu na našem gymnáziu a zodpoví Vaše dotazy.

Časový harmonogram:
13.40 hod
. Zahájení Dne otevřených dveří (Úvodní slova ředitele školy, vyučujících cizích jazyků a vedoucí projektů).
14.00 hod. Čas na dotazy zájemců o studium.
14.40 hod. Zopakování úvodních slov ředitele školy, vyučujících cizích jazyků a vedoucí projektů.
15.00 hod. Čas na dotazy zájemců o studium.

Odkaz pro připojení

Před samotnou účastí na online Dni otevřených dveří doporučujeme přečíst níže uvedený návod, jak se připojit. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie interéru školy a také fotografie z některých akcí.

Jak se připojit?

Doporučujeme použít klasické PC nebo notebook. Po kliknutí na odkaz se schůzkou se zobrazí nabídka s možnostmi vstupu do schůzky. Pokud již máte ve vašem zařízení nainstalovanou aplikaci Teams, klikněte na položku "Otevřít v aplikaci Teams". Pokud však tuto aplikaci stahovat a instalovat nechcete, pokračujte kliknutím na položku "Pokračovat v tomto prohlížeči". Doporučujeme použít MS Edge, případně nejnovější verze Mozilla Firefox nebo Google Chrome - ne všechny verze těchto prohlížečů jsou totiž podporovány.

Je možné použít i tablet nebo mobilní telefon, zde je však třeba nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci Teams (dostupné v Google Play pro Android, v App Store pro iOS).